Madridismo Unido!

28.02.2014 | Bartosz Radecki

Już w najbliższą niedzielę derby Madrytu, mecz niezwykle ważny w wyścigu o mistrzowską koronę, do czego raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Águila Blanca zaprasza wszystkich madridistas do wspólnego oglądania i kibicowania Królewskim w swoich miastach. Oglądanie spotkań ukochanej drużyny wśród innych fanów dostarczy Wam masę wspaniałych wrażeń i niezapomnianych emocji, dlatego zachęcamy wszystkich do licznego stawienia się w poszczególnych pubach.

W tym miejscu przypominamy o naszych partnerach, pubach w których członkom Águila Blanca przysługują specjalne atrakcje.

Derby Madrytu w Krakowie? Águila Blanca zaprasza do English Football Clubu!
Peña Águila Blanca ma przyjemność zaprosić wszystkich madridistas z Krakowa i okolic na wspólne oglądanie El Derbi Madrileño w pubie English Football Club. Mecz będzie można obejrzeć w dużej sali z rzutnikiem, a w zależności od ilości przybyłych kibiców - na każdym telewizorze w pubie. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt będą mogli skorzystać ze zniżek na różnego rodzaju napoje, oczywiście za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej. Do wyboru będziecie mieli: - piwo Okocim lub Kasztelan za 6zł, - napoje gazowane i soki owocowe za 4 zł, - shot wiśniówki za 4 zł.

Rzeszowska ekipa zaprasza wszystkich do pubu Hattrick znajdującego się przy ul. Króla Kazimierza 8. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Kibiców Realu Madryt będą mogli skorzystać z 20 % rabatu na cały asortyment, oczywiście za okazaniem aktualnej legitymacji członkowskiej.

Poza Krakowem i Rzeszowem staramy się nawiązać współpracę z jak największą liczbą lokali w całej Polsce, więc jeżeli macie jakieś informacje odnośnie zainteresowanych pubów, napiszcie maila na adres bartek.radecki@aguilablanca.pl .

A co z resztą? Oczywiście w każdym mieście istnieją, bądź starają się zaistnieć zorganizowane grupy kibicowskie, które zapraszają do wspólnego oglądania każdego kibica Królewskich. Cieszy nas, że grupy te są coraz liczniejsze i do stałych ekip dołączają nowi członkowie. Tak więc, czy to Warszawa, czy Poznań, Wrocław, Szczecin, zapraszamy wszystkich do oglądania meczów wśród swoich, nawiązywania nowych kontaktów i wspólnego dopingowania Realu Madryt. W końcu wszyscy mamy białe serca.

Poniżej lista pubów w poszczególnych miastach w których zbierają się kibice na wspólne oglądanie meczu z Atletico:

Warszawa:
City24, Al. Jerozolimskie 6
Facebook
Forum

Poznań:
Cooliozum, ul. Św. Marcin 45
Facebook
Forum

Kraków:
English Football Club, ul. Mikołajska 5
Facebook
Forum

Wrocław:
Felicita, ul. Ruska 47/48a
Facebook
Forum

Łódź:
Biblioteka, ul. Struga 7
Facebook
Forum

Trójmiasto:
Piwiarnia Warki, Gdynia, ul. Abrahama 64
Facebook
Forum

Rzeszów:
Hattrick Pub, ul. Kazimierza 8
Facebook
Forum

Szczecin:
Kicker Pub, ul. Opłotki 2
Facebook
Forum

Lublin:
Astoria, Al. Raclawickie 2A,
Facebook
Forum

Jeśli waszego miasta nie ma na liście, poszukajcie informacji na forum w dziale Spotkania madridistas, oraz na Facebooku w grupach swoich miast.
Jeżeli Twoje miasto nie ma swojej grupy stwórz ją i bądź tą osobą która rozkręci lokalną społeczność madridismo! Wspaniała atmosfera i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wszystkie pytania możecie nam zadawać również na naszym Twitterze.

MADRIDISMO UNIDO!

Archiwum