Lecimy na mecz z Paris Saint-Germain!

30.08.2019 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na pierwszy w tym sezonie wyjazd na mecz Ligi Mistrzów. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z Paris Saint-Germain.

Wyjazd potrwa od 24 do 27 listopada 2019 roku. Orientacyjny koszt to 1900 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w hotelu w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Paris Saint-Germain oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest rano 24 listopada z Wrocławia, a powrót wieczorem 27 listopada również do Wrocławia.

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2018/2019 oraz osoby które zapisały się do stowarzyszenia i opłaciły składkę członkowską w tym roku, do 2 września włącznie.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd do Madrytu” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w poniedziałek 2 września o godzinie 18:00.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
numer legitymacji członkowskiej lub numer zgłoszenia do stowarzyszenia,

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.