Lecimy na mecz z Getafe!

14.02.2022 | Agnieszka Borkowska

Polskie Stowarzyszenie Kibiców Realu Madryt - Águila Blanca zaprasza na pierwszy w tym roku wyjazd na mecz Realu Madryt. Tym razem udamy się do stolicy Hiszpanii, aby wspólnie oglądać spotkanie z Getafe!

Wyjazd potrwa od 8 do 11 kwietnia 2022 roku. Orientacyjny koszt to 1900 złotych, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. W tej cenie zapewniamy: przelot, noclegi w centrum Madrytu, bilet na mecz Real Madryt - Getafe oraz ubezpieczenie podróżne. Wylot planowany jest 8 kwietnia z Warszawy, a powrót 11 kwietnia również do Warszawy

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2021/2022.

W przypadku dużej liczby chętnych przeprowadzimy losowanie, które wyłoni uczestników wyjazdu, a także osoby, które znajdą się na liście rezerwowej. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie drogą e-mailową z instrukcjami dotyczącymi płatności, regulaminem oraz dokładnym planem wyjazdu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wysłać maila o tytule „Zgłoszenie na wyjazd” na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl
Termin zapisów mija w czwartek 17 lutego o godzinie 18:00

Zdajemy sobie sprawę z sytuacji epidemiologicznej, jednak jesteśmy dobrej myśli i mamy nadzieję, że wyjazd dojdzie do skutku. Ze względu na ograniczenie, wynikające z pandemii COVID-19, wyjazd przeznaczony jest wyłącznie dla osób posiadających unijny certyfikat COVID-19, stanowiący element niezbędny do uczestnictwa w większości punktów wyjazdu.

W e-mailu proszę podać następujące informacje:
– imię i nazwisko,
– numer telefonu,
– numer legitymacji członkowskiej

Wysłanie emaila zgłoszeniowego jest równoznaczne z potwierdzeniem posiadania certyfikatu unijnego COVID-19 ważnego conajmniej do 12 kwietnia 2022.

Archiwum