Konkurs: Spotkaj się z Emilio "El Buitre" Butragueño

14.08.2014 | Katarzyna Cenian

Przy okazji towarzyskiego meczu Realu Madryt z Fiorentiną zarząd Águila Blanca zaaranżował spotkanie z przedstawicielem klubu, a w przeszłości niesamowitym napastnikiem, Emilio Butragueño. Zależy nam na tym, aby w tym wydarzeniu uczestniczyli również członkowie stowarzyszenia, którzy zostaną wyłonieni w konkursie (z powodu mocno ograniczonej liczby miejsc). Spotkanie odbędzie się w sobotę (16 sierpnia) około południa w warszawskim hotelu Hilton, o dokładnym miejscu i godzinie poinformujemy zwycięzców. Nie przejmuj się, jeśli nie znasz języka hiszpańskiego - na miejscu gwarantujemy obecność tłumacza, aby każdy mógł w pełni uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Jeśli chciałbyś lub chciałabyś reprezentować polskie madridismo podczas spotkania z Emilio Butragueño, napisz maila na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl i krótko wyjaśnij dlaczego. W zgłoszeniu prosimy również o podanie imienia i nazwiska, numeru członkowskiego i numeru telefonu. Autorzy lub autorki dwóch najciekawszych uzasadnień wspólnie z zarządem przywitają El Buitre w imieniu polskiej peñi Realu Madryt. Na wiadomości czekamy do piątku (15 sierpnia) do godziny 20:00. Tego samego dnia skontaktujemy się telefonicznie ze zwycięzcami.

W konkursie mogą brać udział członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką za rok 2014 (włączając osoby, które dołączyły do nas tego lata).

Archiwum