Jeszcze tylko miesiąc prolongat i zapisów do stowarzyszenia!

15.09.2012 | Darek Dobek

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko XIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt, na który rozpoczęliśmy wczoraj zapisy, ale także zakończenie rekrutacji do stowarzyszenia Águila Blanca. Termin wysyłania zgłoszeń przez kandydatów na członków oraz prolongowania członkostwa mija dokładnie za miesiąc, 15 października br.

W tym terminie wszyscy kandydaci na członków stowarzyszenia muszą wypełnić formularz, uiścić składkę roczną i wpisowe oraz wysłać deklarację członkowską. Z kolei obecni fanklubowicze mają jeszcze miesiąc na uiszczenie składki rocznej. Wszelkie niezbędne informacje odnośnie zapisów do stowarzyszenia oraz prolongat znajdują się pod tym linkiem.

Przy okazji mamy kilka uwag odnośnie zdjęć i adresów. Otóż zdjęcia, które uploadujecie podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego (dotychczasowi członkowie mogą je zmienić w swoim panelu po zalogowaniu na stronie stowarzyszenia) znajdą się na legitymacjach członkowskich. Fotka musi zatem na tyle dobrze przedstawiać twarz danej osoby, by ta mogła później bez problemu zostać rozpoznana na legitymacji. Po zakończeniu rekrutacji każdemu z nowych fanklubowiczów zostanie przydzielony numer członkowski, który wraz z innymi podstawowymi danymi oraz zdjęciem znajdzie się na legitymacjach. Proces ich produkcji potrwa około trzech tygodni, a więc w ręce wszystkich członków trafią w pierwszej połowie listopada.

Prosimy również o podawanie aktualnych adresów do korespondencji. Zwracamy na to uwagę, gdyż to na nie zostaną w listopadzie wysłane legitymacje, a właśnie nieaktualne adresy były jedną z głównych przyczyn nieotrzymania karty członkowskiej w poprzednich latach.

Chcieliśmy zarazem przypomnieć, że tylko członkostwo w stowarzyszeniu gwarantuje możliwość udziału w wyjazdach na mecze Realu Madryt. W związku z licznymi zapytaniami chcieliśmy poinformować, że przymierzamy się do organizacji wypraw na wyjazdowe mecze z Borussią i Manchesterem City, a do tego chcemy zorganizować co najmniej jedną wycieczkę do Madrytu powiązaną z meczem w Primera División oraz w Lidze Mistrzów. Realizacja naszych planów zależy nie tylko od naszej determinacji, ale przede wszystkim od tego, czy otrzymamy od Klubu bilety na poszczególne spotkania. Jak zwykle trzymamy rękę na pulsie i jak zwykle wszystkie niezbędne informacje zostaną podane w stosownym czasie.

Águila Blanca na Facebooku

Archiwum