Jedziemy do Brugii!

29.10.2019 | Agnieszka Borkowska

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w tym sezonie wyjazd autokarowy organizowany przez stowarzyszenie Águila Blanca! Tym razem kierujemy się do Brugii, na mecz w ramach szóstej kolejki Ligi Mistrzów z miejscowym Club Brugge. Niestety, w tym momencie nie mamy informacji o ilości biletów przyznanych nam przez Real Madryt, dlatego proponujemy wam dwie możliwości wyjazdu. Pierwsza, na którą najbardziej liczymy, to podróż dwoma autokarami ruszającymi z Wrocławia i z Poznania. Jeżeli jednak nie otrzymamy wystarczającej ilości wejściówek, do Belgii pojedzie tylko jeden autokar – z Wrocławia. Koszt wyjazdu wyniesie 600 zł, przy czym ewentualna nadpłata zostanie zwrócona po wyjeździe. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania wyjazdu w przypadku nieotrzymania wystarczającej ilości biletów na mecz.

W wyjeździe mogą uczestniczyć członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką na sezon 2019/2020 oraz osoby które zapisały się do stowarzyszenia i opłaciły składkę członkowską w tym roku, do 31 października włącznie.

Wyjazd odbędzie się w dniach 10-12 grudnia 2019 roku. W tej cenie zapewniamy: przejazd autokarem na trasie Wrocław – Brugia lub Poznań – Brugia, (w przypadku niewystarczającej ilości wejściówek na dwa autokary zostanie zorganizowany wyjazd na trasie Wrocław – Brugia), ubezpieczenie podróżne oraz bilet na mecz w sektorze gości. Wyjazd z Wrocławia bądź Poznania planowany jest późnym wieczorem dnia 10 grudnia 2019, a powrót zaraz po meczu.

Aby zgłosić się na wyjazd, należy wypełnić następujący formularz najpóźniej do 6.11.2019 roku do godziny 18:00:

Nie przeprowadzamy zapisów na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”, dlatego zgłoszenia przyjmujemy przed oficjalną informacją z klubu dotyczącą ilości przyznanych wejściówek. W przypadku większej ilości zgłoszeń niż otrzymanych biletów przeprowadzone zostanie losowanie. Wówczas ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą emailową celem potwierdzenia udziału oraz przekazania szczegółowych danych personalnych oraz sposobem wpłaty. Prosimy, aby zgłaszały się wyłącznie osoby na 100% przekonane, że będą mogły jechać i mające możliwość wykonania przelewu w przeciągu 24 godzin od otrzymania informacji o uczestnictwie w wyjeździe.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wyjazdem autokarowym proszę pisać na adres: aga.borkowska@aguilablanca.pl

Osoby zainteresowane wyłącznie wejściówkami na mecz (zwłaszcza członkowie stowarzyszenia nie mieszkający w Polsce) proszone są o kontakt mailowy w tytule wpisując „Bilety na mecz do Brugii” na adres: katarzyna.cenian@aguilablanca.pl
Uprzedzamy jednak, że priorytetowo będą rozpatrywane zgłoszenia osób na wyjazd autokarowy, a liczba biletów indywidualnych może być ograniczona.

Uwaga: nie ma możliwości zapisywania się na dwóch listach: wyjazd autokarowy i indywidualny – osoby takie będą usuwane z listy autokarowej.

Archiwum