Informacja dotycząca wyjazdu na El Clásico

10.02.2014 | Kamil Kamiński

Polskie Stowarzyszenie kibiców Realu Madryt – Águila Blanca z przykrością informuje, iż nie odbędzie się wyjazd na spotkanie pomiędzy Królewskimi, a FC Barceloną (23.03.2014 r.). Powodami, które skłoniły nas do zaniechania organizacji były wyjątkowo wysokie ceny biletów lotniczych oraz informacja z Klubu o niewystarczającej ilości wejściówek, która pozwoliłaby nam na zorganizowanie wyjazdu grupowego. Przy szacowanym koszcie 2400 zł od osoby uznaliśmy, iż ryzyko niepowodzenia jest zbyt wysokie.

Jednocześnie informujemy, iż wystąpimy do Klubu o przyznanie pojedynczych biletów dla zainteresowanych członków Águila Blanca. Z powodu małej liczby wejściówek, o jakie możemy się ubiegać (mowa o 8-10 biletach), o przydziale decydować będzie losowanie. Potwierdzenie przyznania biletów od Klubu dostaniemy najwcześniej na tydzień przed meczem i dopiero wtedy odbędzie się losowanie. Cena biletu będzie wahać się w granicach 80-140 euro (w zeszłym roku było to 95 euro). Prosimy o uwzględnienie tych faktów przy wysyłaniu zgłoszenia.

Osoby zainteresowane samymi biletami prosimy o kontakt z katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. Oferta dotyczy wyłącznie członków stowarzyszenia.

Archiwum