Bilety na finał Ligi Mistrzów

14.05.2022 | Katarzyna Cenian

W tym sezonie klub przyznał nam trzy bilety na finał Ligi Mistrzów, dwa z nich tradycyjnie rozlosujemy wśród członków stowarzyszenia. Trzeci trafi w ręce Daniela Mańczaka, który podobnie jak w latach ubiegłych będzie dla was relacjonował wydarzenia z Paryża, tym razem również prosto ze stadionu.

W losowaniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie stowarzyszenia Águila Blanca z opłaconą składką na bieżący sezon, którzy w przeszłości nie byli na finale Ligi Mistrzów (przez stowarzyszenie). Zdecydowaliśmy się na ten ruch, żeby więcej kibiców miało szansę chociaż raz w życiu dopingować Królewskich w finale. Bilety kosztują 60 euro i są imienne, nie można ich przekazywać lub odsprzedawać.

Osoby zainteresowane kupnem biletu, proszone są o wysłanie maila o tytule „Paryż - Finał LM 2021/22” na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. W zgłoszeniu należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer członkowski oraz numer telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku (17 maja) do godziny 12:00. Osoby, które zdobyły wejściówki zostaną poinformowane telefonicznie, natomiast mailowo wyślemy dalsze instrukcje dotyczące płatności oraz odbioru biletów.

Archiwum