Bilety na finał Ligi Mistrzów

14.05.2014 | Katarzyna Cenian

Real Madryt przyznał nam dwa bilety na finał Ligi Mistrzów, w którym 24 maja Królewscy zmierzą się z Átletico Madryt. Jak poinformował nas klub, miejsca są w sektorze z dopingiem (Grada de Animación), także trzeba się przygotować na śpiewy oraz "od czasu do czasu oglądanie spotkania na stojąco".

Podobnie jak Real Madryt, Águila Blanca przeprowadzi losowanie, aby wyłonić osoby, do których trafią imienne wejściówki. W losowaniu mogą uczestniczyć wyłącznie członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką za bieżący sezon. Przelew w złotówkach (310 zł - bilet i koszty przelewu zagranicznego) będzie musiał być wykonany tuż po przyznaniu biletu, czyli w czwartek późnym wieczorem. Wszystkie niezbędne dane wyślemy do wylosowanych osób. Stowarzyszenie zrobi wspólny przelew na hiszpańskie konto klubu, zwróci ewentualną nadpłatę, a bilet zostanie wysłany kurierem bezpośrednio z biur Santiago Bernabéu.

Z naszej strony zapewniamy tylko bilet. Kwestie transportu i noclegów w Lizbonie trzeba zorganizować indywidualnie.

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz wziąć udział w losowaniu biletu, wyślij maila o tytule "Losowanie - finał Ligi Mistrzów 2014" na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl. W wiadomości trzeba podać: imię, nazwisko, numer członkowski oraz numer telefonu.

Termin zapisów mija w czwartek (15 maja) o godzinie 20:00. Jeszcze tego samego wieczora zostanie przeprowadzone losowanie i ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie.

Jedziesz do Lizbony na własną rękę...
... i chcesz się spotkać z innymi madridistas z Polski? Wyślij maila o tytule "Spotkanie - finał Ligi Mistrzów 2014" na adres katarzyna.cenian@aguilablanca.pl i podaj swoje imię i nazwisko. Przez kilka dni będziemy czekać na wasze wiadomości, później roześlemy adresy mailowe do wszystkich zainteresowanych, abyście mogli zorganizować spotkanie.