PodStadionem.pl partnerem krakowskiego zlotu na finał LM

23.05.2016 | Łukasz Gąsiorek

Mamy zaszczyt ogłosić, że podobnie jak przy okazji poprzedniego specjalnego zlotu z okazji finału Ligi MIstrzów sklep PodStadionem.pl został oficjalnym partnerem krakowskiego zlotu na finał Ligi Mistrzów. Razem z PodStadionem.pl ponownie proponujemy, będące już bez wątpienia stałym elementów naszych zlotów przedmeczowe typowanie. Zasady bez zmian, nie przyjmujemy typów zakładających porażkę, dopuszczamy typy zakładające wynik remisowy lub zwycięstwo Królewskich. W przypadku, gdy prawidłowo wynik wytypuje więcej osób, szczęśliwca wyłonimy w drodze losowania. Jeśli Królewscy zawiodą, to koszulkę wylosujemy spośród wszystkich, którzy pojawili się na zlocie i wzięli udział w typowaniu. Jedna, bardzo ważna uwaga - przy typowaniu należy uwzględnić możliwą dogrywkę, ponieważ w jej przypadku wiążący dla rozstrzygnięcia konkursu będzie wynik po 120, a nie 90 minutach gry. Dla zwycięzcy zabawy sklep PodStadionem.pl tym razem ufundował koszulkę Cristiano, który, mamy nadzieję, poprowadzi nas po kolejne najcenniejsze trofeum klubowe w Europie. Liczymy, że podobnie jak podczas poprzedniego finałowego typowania, zwycięzcę będziemy losować wśród osób, które poprawnie wytypowały wynik spotkania.

Przypominamy też, że wszyscy członkowie Águila Blanca mają swoje indywidualne kody promocyjne - uprawniające do 10 % rabatu. Jest to też ostatnia chwila, by zaopatrzyć się w akcesoria kibicowskie na finał Ligi Mistrzów, zamówienia złożone najpóźniej w środę przed 13:00 z dostawą kurierem DHL zdążą dotrzeć do Was jeszcze przed sobotnimi derbami Madrytu.